Ketri i dehur bëhet hit në internet

Date:

Mathleen Morlok nga Minesota e SHB-së kishte dashur javën e kaluar ta pastrojë frigoriferin në shtëpinë e saj. Pos kësaj, donte t’i largonte edhe dardhat që tashmë ishin në proces fermentimi.

Ketrat që e vizitojnë oborrin e saj, ajo vendosi t’i ushqejë dhe t’i trajtojë mirë. Dardhat i la në oborr dhe ketri iu vu pas. Një orë më pas, ketri bënte lëvizje të çuditshme, që gjë çojnë në dyshime se ai ishte dehur nga dardhat e fermentuara, të përgatitura për alkool.

Në filmimet e publikuara në internet shihet teksa ketri, i quajtur Redi i i vogël, bën lëvizje të pamatura dhe interesante.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

“Ti do të akuzohesh për t’zezat e Iuftës”- Joe Biden kishte refuzuar t’ia japë dorën Millosheviqit

Gazetari Ivica Puljic i Al Jazeera Balkans duke folur...

Mot i ndryshueshëm gjatë javës, nesër bie borë

Mot i ftohtë dhe ndryshueshëm gjatë javës, me kthjellime...