21.3 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Haradinaj përsëri ia kris këngës, këtë herë argëton mysafirët në një dasmë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Me gjithë agjendën e ngjeshur rreth fushatës zgjedhore, kryeministri në largim ka gjetur kohë që sonte të jetë pjesëmarrës në një dasmë.

Ramush Haradinaj, dukshëm është kujdesur edhe për disponimin e mysafirëve tjerë.

Përkrah këngëtares Yllka Kuçi ai ka kënduar këngën “Ani moj Kosovë o moj bukuroshe”.

- Advertisement -

Padyshim, Haradinaj gjatë këndimit është duartrokitur nga një masë e madhe.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -