13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Hillary dhe Chelsea me një libër të përbashkët për gratë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Doli në shitje libri i ish-sekretares të Shtetit amerikan, Hillary Clinton dhe vajzës së saj, Chelsea me titullin “The book of gutsy women” (”Libri i grave kurajoze”), i publikuar nga “Simon & Schuster”.

Libri mbledh historitë e grave që kanë bërë diferencën nga aktivistet te figurat politike, nga shkrimtaret te kampionet olimpike.

- Advertisement -

Hillary dhe Chelsea do t’i bien kryq e tërthor Amerikës për të promovuar librin e tyre.

Ato e bëjnë këtë në një moment delikat për politikën amerikane, me demokratët që kanë kërkuar një impeachment për presidentin Donald Trump.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -