11.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Policia thyen xhamin e “Audi”-t luksoz dhe nxjerr zvarrë shoferin

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një skenë tipike për filma është regjistruar në Britani.

Pamjet e publikuara tregojnë se si policia thyen xhamat e një ‘Audi’ luksoz dhe nxjerr me dhunë shoferin nga makina.

Arrestimi i bujshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Langston” në Loughton.

4 persona janë arrestuar për shkak të shpejtësisë së lartë. Por, teksa shoferi po përpiqej të largohej, policia i bën gjëmën.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -