19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Hiqet flamuri amerikan në Prizren nga disa persona të panjohur

- Advertisement -

Të rekomanduara

Ende nuk dihet arsyeja se pse ka ndodhur kjo, por pran kolegjit universitar UBT në Prizren flamuri amerikan është hequr nga persona të panjohur.

Kosova.info ka siguruar disa fotografi dhe sipas disa informacioneve, kjo ka ndodhur për shkak të mllefit pas vrasjes se gjeneralit iranian Qassem Solemani.

Ndryshe, një deklaratë kundër Amerikës e kishte dhe edhe një aktiviste, e cila i kishte quajtur kriminel amerikanët.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -