12.3 C
Pristina
Wednesday, September 27, 2023

I jepet lamtumira e fundit Arzana Krajës

Rekomandime

Sot në orën 14:00 në varrezat e kryeqytetit u bë varrimi i regjisores Arzana Kraja.

- Advertisement -

Qindra qytetarë u mblodhën për t’i dhënë lamtumirën e fundit regjisores së njohur. Në disa fotografi shihen familjarët, miqtë dhe kolegët e Arzana Krajës duke qarë dhe vendosur lule pranë varrit të saj.

Familjarët kanë njoftuar poashtu se dyert e familjes do të jenë të hapura për ngushëllime në lagjen Ulpiana D9, pranë klinikës “Fati im.

Regjisorja e filmit “Fusha e Mëllenjave” është gjetur e vdekur dje në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë.

- Advertisement -

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit