15.5 C
London
E shtunë, 16 Tetor, 2021

I ndodh një gjë e papritur, ja veprimi i Ramush Haradinajt

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Kandidati për Kryeministër të vendit, Ramush Haradinaj gjatë një tubimi të sotëm u përball me një situatë të pa lakmueshme.

Ngjarjet e tilla nisin me himnin shtetëror. Por kësaj radhe teknika dështoi dhe e gjithë salla mbeti në habi. Por, Haradinaj papritmas filloi ta këndojë vetë himnin kombëtar.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img