12.1 C
Pristina
Sunday, October 1, 2023

Ia dha voten online Albin Kurtit, Halil Kastrati i bie pishman

Rekomandime

Ballkani.info botoi sot një artikull ku ishte marrë referencë vota e profilit të humanistit të madh, Halil Kastrati që kishte votuar Albin Kurtin në një sontazh online.

- Advertisement -

Por, vota e Kastratit ishte ‘dhënë’ gabimisht nga një administrator i faqes së tij i cili kishte dashur ta shikonte rezultatin dhe nuk e ka larguar atë, kështu ka treguar për Ballkani.info, Halil Kastrati.

“Sot kam filluar ndërtimin e disa shtëpive, një administrator i profilit e ka prekur sontazhin për ta shikuar rezultatin. Une do të vazhdoj të mërren me bamirësi dhe nuk do jam pjesë e politikës ashtu siç kam deklaruar ditë më parë”, tha Kastrati.

Sontazhet online janë bërë diçka tëpër e përhapur ku shumë njërëz votojnë për të preferuarit e tyre. 

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit