14.8 C
Pristina
Thursday, June 8, 2023

Ia ngacmon motrën në shkollë, vëllai i saj e rrah

- Advertisement -

Të rekomanduara

Është arrestuar një person i dyshuar mashkull i cili brenda objektit të shkollës fillore e kishte sulmuar fizikisht një tjetër.

Policia njofton se motiv i sulmit dyshohet të jetë pasi viktima e rastit e kishte ngacmuar seksualisht motrën e të dyshuarit, nxënëse e shkollës.

Viktima si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -