8.6 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Ilir Deda thotë se PDK po i korrupton votuesit, duke ua blerë votat me para

Rekomandime

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda, ka reaguar pas fushatës së PDK-së kundër korrupsionit.

Deda përmes një shkrimi në facebook, ka thënë se njerëzit e PDK-së po blejnë vota, duke shtuar se kjo gjë është korruptim i votuesve.

“Ne do ta luftojmë korrupsionin” thonë këta të PDK-së, dhe dalin e blejnë vota, e që është korruptim i votuesve.

Më shumë artikuj

Të fundit