17.2 C
Pristina
Saturday, April 6, 2024

Imami Maliqi publikon foto me priftërinjë katolik: Kemi Bajram e Pashkë, por shqiptarinë e kemi bashkë

Rekomandime

Imami Labinot Maliqi ka pubikuar disa foto në rrjetin social ‘Facebook’, së bashku me Mikel Sopin, prift katolik, Femi Cakollin, kryetar i Kishës Potestante dhe Jeton Thaqin, prift katolik.

- Advertisement -

Imami Maliqi, ka thënë se mund të kemi festa të ndryshme por se shqiptarinë e kemi bashkë.

‘’ Vërtetë ne kemi Bajram e Pashkë, por shqiptarinë e kemi bashkë’’, ka shkruar Maliqi.

Sot katoliket festojnë Pashkët.

- Advertisement -

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit