14.5 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

Ish-deputeti i Vetëvendosjes vjen nga Amerika për ta mbështetur koalicionin AAK -PSD

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Milioneri kosovar, Florin Kraniqi mori pjesë në fushatën e sotme të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Sallën e Kuqe në Prishtinë.

Ish-deputeti i Vetëvendosjes ka ndryshuar qëndrimin.

Krasniqi, i cili jeton në SHBA, duket se po përkrah PSD-në e Shpend Ahmetit dhe AAK-në.

Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur tubim në Prishtinë me kthimin e Haradinajt në Prishtinë pas një vizite zyrtare në SHBA.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img