0.6 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Ja çka i bëri trajneri Dritës për gjashtë muaj

Rekomandime

Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare.

Drita Stublla është përkujdesur çdoherë për pamjen e saj dhe së fundmi ka nisur edhe palestrën.

Për gjashtë muaj sa i besoi trajnerit të saj Gen Zeqiraj, Drita ka pësuar një ndryshim të madh në trup.

Bukuroshja kosovare është formësuar aq shumë saqë hiret trupore të saj janë për t’u lakmuar.

Se si duket ajo tani, shikojeni në videot që i bëri për gjashtë muaj radhazi.

 

View this post on Instagram

 

6 months training with the best ever @genzeqiraj1 Faleminderit per gjithcka , we are family ??❤️

A post shared by Drita Stublla (@stublladrita) on

Më shumë artikuj

Të fundit