13.1 C
London
E hënë, 25 Tetor, 2021

Vajza e Nysret Muqiqit pranon hapur lidhjen e dashurisë, ky është i dashuri i saj

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Vajza e këngëtarëve të mirënjohur të muzikës popullore, Nystret dhe Merita Muçiqit, Albiona pak minuta më parë bëri publike lidhjen e saj.

Albiona publikoi një imazh të bukur me personin e zemrës, Muhamet Dudin.

Në imazhin e publikua për 34 mijë e 700 ndjekësit e saj në Instagram, ajo shihet tejet e lumtur pranë të dashurit të saj.

Në imazhin e publikuar i dashuri-Albionës i komentoi, duke i shkruar “Tedua shpirt”, duke i shtuar një zemër, ndërsa vajza e këngëtarëve të mirënjohur ia ktheu “edhe un ty jetee”, duke i shtuar dy emoji të zemrave.

Kujtojmë që Nystret Muçiqi dhe Merita Spahiu-Muçiqi janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë tre fëmijë, Albatritin, Albionën dhe Enean.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img