11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Jeton Zogiani bën fushatë në autostradë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Aktori i njohur dhe kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Jeton Zogiani ka provuar një metodë interesante për të bërë fushatë.

Ai ka shkuar në njërën pjesë të autostradës, duke provuar t’i bind qytetarët që të ndalen edhe të pranojnë vizitkartat e tij, por që duket se nuk ia ka arritur.

Këtë e pranoi vetë ai, duke shtuar në fund fare se ndoshta e kishte gabuar vendin.

Për më shumë, ndiqeni postimin e tij të plotë në rrjetin social “Facebook”.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img