9.1 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Joe Biden e merr vaksinën kundër Covid 19, por presidenti i ShBA-ve bën gjestin për t’u duartrokitur

Rekomandime

Presidenti i zgjedhur i ShBA-ve, Joe Biden pak minuta më parë e mori vaksinën kundër Covid 19.

Ai në prani të mediave, e mori vaksinën, por gjatë kësaj paraqitje, ishte edhe një detaj tjetër interesant.

Biden derisa po e merrte vaksinën, ai kishte vënë dy maska, për të treguar se sa seriozisht e ka marr Covid 19 dhe për të dhënë shembull qytetarëve të ShBA-ve që të vënë maskën për t’u mbrojtur.

Më shumë artikuj

Të fundit