-0.7 C
Pristina
E martë, 29 Nëntor, 2022

Godet përsëri Papa Françesku, pëlqen foton e një modeleje tjetër në Instagram

Rekomandime

Papa Françesku është kapur sërish mat duke pëlqyer foto të modeleve në Instagram. Fotoja e modeles në Instagram me pëlqimin e Papës është shpërndarë kudo në rrjete sociale duke u bërë virale.

Llogaria e Instagramit të Papës, menaxhohet nga disa persona të tjerë dhe se nuk dihet se kush e ka pëlqyer “foton erotike” të modeles Margot Fox.

Kjo është hera e dytë që nga Instagrami i Papës i bëhet “Like” (pëlqim) modeleve.

Më parë në nëntor nga Instagrami i Papës kishte ardhur një pëlqim i një “fotoje provokuese” për një modele braziliane.

Papa për këtë gjë kërkoi shpjegim nga Instagram dhe nga personat që e menaxhonin atë.

Më shumë artikuj

Të fundit