23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Kërset alltia në Dragodan të Prishtinës

- Advertisement -

Të rekomanduara

Sot rreth orës 19:50, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në lagjen “Arbëri” (Ish Daragodan) në Prishtinë.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Daut Hoxha, i cili ka thënë se nuk raportohet për ndonjë person të lënduar.

- Advertisement -

“Rreth orës 19:50 është raportuar se në parkun e ri të lagjes ‘Arbëria’ në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë”.

“Nuk është raportuar për ndonjë person të lënduar. Detajet tjera do të mësohen pas raportimeve shtesë”.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -