Kështu duket Tirana pas dekorimeve për festat e fundvitit

Date:

Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana është dekoruar për festa e fundvitit.

Kryetari Erion Veliaj ka ndarë pamje se si duket Tirana festive, teksa ka uruar që sa më shpejtë të kalohet pandemia.

“E ku ka më bukur sesa Tirana e festave! E ngrohtë, vezulluese, plot magji ngjyrash, që përçon veç dashuri.

Uroj me zemër që ta kalojmë sa më shpejt këtë flamë e ta festojmë gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri”, shkroi Veliaj në Facebook.

https://www.facebook.com/ErionVeliaj/posts/10159007806451926

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Visar Ymeri harxhon rrymë sa nja një fabrikë: Në shkur do të paguaj 236 euro më shumë

Drejtori i Institutit “Musinë Kokalari”, Visar Ymeri, ka thënë...

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...