24.3 C
Pristina
E martë, 28 Qershor, 2022

Këto janë 100 zotimet e Ramush Haradinajt: Jo ndarje, 30 mijë vende pune çdo vit, rritja e pagave…

Rekomandime

Lideri i AAK-së dhe kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj, i ka renditur 100 zotimet e tij.

Në këto 100 zotime, në vendin e parë renditet Kosova e 17 Shkurtit, taksa deri në njohje, jo ndarje dhe jo “Dodik Republikë”.

Më pas vije Statusi i Kandidati për BE, Liberalizimi i vizave, rritja ekonomike 8 për qind, hapja e 25-30 mijë vendeve të reja të punës çdo vit, etj.

Më poshtë mund t’i lexoni 100 zotimet e Haradinajt:

Më shumë artikuj

Të fundit