19.5 C
Pristina
Thursday, June 8, 2023

Këto janë fjalët e Lutfi Hazirit pas takimit Kurti – Mustafa

- Advertisement -

Të rekomanduara

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka konfirmuar se përpjekjet për arritjen e koalicionit me Vetëvendosjen do të vazhdojnë edhe nesër, shkruan Reporteri.

Ai është parë të dalë nga hyrja zyrtare e Kuvendit të Kosovës dhe i pyetur nga gazetari i Reporterit ai tha se ‘e ka thënë Besiani në mënyrën më të drejtë”.

Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa tha pas takimit se ‘ka lëvizje drejt marrëveshjes dhe se do të ketë një takim të radhës edhe nesër”.

Edhe Isa Mustafa e Vjosa Osmani janë pyetur nga mediat se ‘cka nenkupton me levizje’ por të dytë kanë heshtur. Takimi edhe sot zgjati 3 orë.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -