21.3 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Takimi Kurti – Mustafa, s’ka marrëveshje as sot!

- Advertisement -

Të rekomanduara

Për më shumë se tri orë ka zgjatur takimi me dyer të mbyllura mes dy liderëve, Isa Mustafës dhe Albin Kurti.

Ky takim që nisi në orën 15:00, përfundoi pa marrëveshje.

- Advertisement -

Këtë për media e konfirmoi Besian Mustafa nga LDK, i cili tha që ka përfunduar takimi dhe se jemi në lëvizje për marrëveshje. Ai njoftoi se takimi radhës do të mbahet nesër, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë që më 6 tetor në vendin tonë u mbajtën zgjedhjet parlamentare, ku fituese për herë të parë doli Lëvizja Vetëvendosje, duke lënë pas Lidhjen Demokratike të Kosovës, të dyja këto parti shprehën disponim për koalicion, por posti kryekuvendarit dhe ai i presidentit la Kosovën pa formimin e institucioneve deri më tani.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -