13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Kjo është nota e Milot Rashicës pas golit të shënuar ndaj Dortmundit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Borussia Dortmund dhe Werder Bremen ndanë pikët teksa barazuan 2:2.

Milota Rashica kaloi në epërsi mysafirët duke shënuar supergol pas rikthimit nga lëndimi, por nuk mjaftoi t’i siguronte fitoren ekipit të tij.

Pas kësaj paraqitje, reprezentuesi kosovar është vlerësuar me notën 7.2 nga SofaScore, duke qenë ndër më të vlerësuarit në ndeshje.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -