23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Kjo është vetura luksoze e Leonora Jakupit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Leonora Jakupi ka ekspozuar veturën e saj luksoze, gjë që nuk e ka bërë asnjëherë në jetë.

Stili i saj gjithmonë ka qenë shumë i diskutuar dhe shumë në hap me kohën sidomos 5 vitet e fundit.

- Advertisement -

Sa i përket jetës së saj private ajo e ka mbrojtur hermetikisht, por kohëve të fundit po thuhet se është në lidhje me një figurë shumë të njohur, emri i të cilit nuk është zbardhur ende.

Leonora ka treguar veturën e saj BMW, çmimi i të cilës kap shifrën 120 mijë euro, veturë kjo të cilën e kishte bjerë edhe Tayna para disa javëve.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -