12.4 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Mihrija&Lora&Sinkoppa -e fillojnë 2020 me ‘Kalle vëllau jonë’

- Advertisement -

Të rekomanduara

Pas suksesit me këngën “Na lulijen”, këngëtaret e njohura të estradës Mihrije&Lora Braha kanë sjellur bashkëpunimin e ri me Sinkoppa.

“Kalle vëllau jonë”, mban titullin projekti më i ri nga treshja, për ta ndezur atmosferën e muajit Janar nën ritmet e kësaj kënge të publikuar enkas për Vitin e Ri 2020.

Premierë

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -