11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Klopp, ky është vendimi i fundit për Shaqirin

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Liverpooli ka dorëzuar listën me futbollistët e ftuar për këtë kompeticion të fazës së grupeve në Champions League. Ky është vendimi për Xherdan Shaqiri nga trajneri Jurgen Klopp.

Edhe futbollisti Shaqiri në listën e Kloppit.

Lista A: Alisson, Elliott, Firmino, Salah, Gomez, Henderson, Keita, Lallana, Lonergan, Lovren, Mane, Matip, Milner, Origi, Oxlade-Chamberlain, Robertson, Adrian, Shaqiri, Fabinho, Van den Berg, Van Dijk, Wijnaldum.Lista B: Alexander-Arnold, Brewster, Jones, Kane, Kelleher, Larouci dhe Lewis.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img