Etiketë: Xherdan Shaqiri

Shfletoni artikujt tonë ekskluzivë!

Klopp i kërkon Shaqirit të këndojë shqip, shikoni çka ndodh (VIDEO)

Diçka e veçantë ka ndodhur ditën e djeshme te skuadrën e Liverpoolit, pikërisht për shkak të ditëlindjes së talentit Harvej Eliot, i cili festoi...

Liverpooli merr këtë vendim për Xherdan Shaqirin

Liverpooli thuhet se ka shumë dëshirë ta lëshojë sulmuesi shqiptar, Xherdan Shaqirin, në huazim sezonin e ardhshëm. Sipas mediumit italian Calciomercato.com, Roma mund të jetë...

Klopp jep lajm të keq për Shaqirin: S’është kthyer ende në stërvitje

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë të ditur se Xherdan Shaqiri nuk do të luajë këtë fundjavë në ndeshjen e Premierligës kundër Norwich...

Liverpooli i refuzon dy oferta për Shaqirin

Liverpooli i ka refuzuar dy oferta për ta huazuar Xherdan Shaqirin nga Roma dhe Sevilla, pasi që trajneri Jurgen Klopp është i bindur në...

Pasi dështoi me Politano-n, Roma vihet kërkon lojtar shqiptar

Shkëmbimi mes Politanos të Interit dhe Spinazolas të Romës me shumë gjasë ka dështuar. Mirëpo klubi romak, menjëherë ka nisur të interesohet për lojtarë tjerë,...

I kërkuar

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

Abonohu