13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Krijesa nga më të ndryshmet u panë në Suahrekë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kushdo që po viziton bjeshkët e Greikocit të Suharekës, mund të ruaj kujtime të jashtëzakonshme me kafshë.

Atje janë vendosur kamera, të cilat po kapin imazhe të mahnitshme.

- Advertisement -

Kronikë nga gazetari Enis Reçica.

Kushdo që po viziton bjeshkët e Greikocit të Suharekës, mund të ruaj kujtime të jashtëzakonshme me kafshë.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -