-0.6 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Kryeministri Hoti infektohet me coronavirus

Rekomandime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti e ka konfirmuar se është infektuar me covid 19.

Ai ka shkrua në facebook se sot ka dalë pozitiv. Postimi i plotë:

Të nderuar,

Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia.

Avdullahu

Më shumë artikuj

Të fundit