13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Kurti e Mustafa kthehen në takim – a do t’i tejkalojnë telashet për numrin e ministrive

- Advertisement -

Të rekomanduara

Pas një pauze gjysmë orë lideri i LDK-së dhe VV-së janë kthyer në takim, ku po synohet arritja e një marrëveshje përfundimtare për koalicion, shkruan Gazeta Express.

T7 raporton nga Kuvendi i Kosovës se asnjë nga liderët nuk ka folur para mediave.

Gazeta Express pak më parë ka raportuar se dy partitë janë duke hasur probleme sa i përket arritjes së koalicionit, pasi që tashmë është duke u diskutuar për ndarjen e ministrive.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -