13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Ky është i ftuari i radhës nga Specialja

- Advertisement -

Të rekomanduara

Gjykata Speciale po vazhdon me thirrjen e dëshmitarëve për të dëshmuar për krime të luftës në Kosovë.

I ftuari i radhës është është ish-ushtari i UÇK’së, Sejdi Berisha.

Lajmin e ka konfirmuar kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati.

- Advertisement -

”Tash u njoftova se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale, veterani Sejdi Berisha, nga Kijeva e Malishevës, pjesëtar i Brigadës 122, ZO e Pashtriut”, ka thënë Gucati.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -