14.1 C
London
E diel, 17 Tetor, 2021

Ky është njoftimi i rremë, që ka njerrë mbrëmë Tiranën në rrugë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Nje njoftim ka ardhur mbrëmë në orët e vona në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranën, duke thënë se sipas sizmologut grek tërmeti i rradhës do të jetë 6.0 ballë dhe do të ndodhë në orën 23:30.

Ky njoftim është cilësuar si lajm i rremë për arsye se tërmeti nuk kishte ndodhur siç ishte parashikuar.

Gazetarët të cilët kishin raportuar për lajmin e rremë nga portali “Syri” dhe “Shekulli”, janë arrestuar sot në mëngjes. Me raportimet e tyre ata kishin krijuar panik te qytetarët e Tiranës dhe i kishin obliguar shumicën prej tyre të flinin jashtë.

Ky është njoftimi që ka njerrë mbrëmë Tiranën në rrugë

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img