19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

S’kanë të ndalur tërmetet, sapo ndodhi i gjashti me radhë!

- Advertisement -

Të rekomanduara

Ndonëse në shkallë më të vogla, lëkundjet e tërmetit po vazhdojnë ende në detin Adriatik.38 kilometra në perëndim të Tiranës, është raportuar për një tërmet të ri, me shkallë prej 3.2 Rihter.

Këto janë lëkundjet e fundit të cilat pritet të vazhdojnë gjatë gjithë natës në Tiranë.

- Advertisement -

Ndërkohë, është raportuar për dëme të shumta materiale në Tiranë e Durrës.

Po ashtu, ministria e Mbrojtjes e Shqipërisë ka bërë të ditur se nga lëkundjet, 68 persona kanë mbetur të lënduar.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -