4.6 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Lirohet pak nafta, publikohen çmimet e derivateve për sot

Rekomandime

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) ka caktuar çmimet për shitjen e derivateve të naftës për 24 orët e ardhshme.

Sipas vendimit shihet se çmimi i naftës është zbritur për një cent.

Këto çmime vlejnë nga ora 10:00 e ditës së sotme.

Më shumë artikuj

Të fundit