16.7 C
Pristina
E enjte, 30 Qershor, 2022

Shqyhet fotoja e Albin Kurtit në Deçan

Rekomandime

Në Deçan shqyhet foto e Kandidatit për Kryeministër nga radhët e VV-së, Albin Kurti, të vendosur në njërin nga objektet private në qendër të Deçanit.

Për rastin e ndodhur ka njoftuar Shefi i Shtabit zgjedhor të kësaj partie, Faton Selmanaj, i cili ka thënë se brenda 24 orëve dy herë është larguar dhe shqye fotografia e Albin Kurti.

Për rastin e ndodhur është njoftuar edhe policia e Kosovës dhe vëzhguesit e Demokracisë në veprim.

Më shumë artikuj

Të fundit