23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Loredana fotografohet në vaskë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Loredana postoi foto nga vaska.

Loredana Zefi është një nga emrat më të përfolur të estradës, si për jetën profesionale ashtu edhe atë private.

- Advertisement -

Reperja i mban fansat të informuar përmes postimeve që bën në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet e zhveshur në vaskë, teksa po relaksohej pas një dite të ngjeshur me punë.

Për ndryshe, Loredana ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me JuJu.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -