23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Gjiko zbulon publikisht çfarë nuk duron dot tek Elita Rudi

- Advertisement -

Të rekomanduara

Gjiko dhe Elita Rudi janë ndër çiftet më të dashur të publikut. Që kur u bë nënë, moderatorja dhe gazetarja u shkëput nga bota e ekranit për tu kujdesur në rritjen e djalit.

Së fundmi, Elita po ndjek trendin e shumë vajzave që sjellin video në Youtube duke u bazuar në jetën personale.

Sot, ajo ka sjellë një video që tregon se sa njohin njëri-tjetrin të dy si çift.

- Advertisement -

Në një prej pyetjeve, kërkon të dijë se çfarë nuk pëlqen Gjiko tek ajo.

Gjiko: Atë që kanë të gjitha femrat. Nuk më pëlqen kur në muhabet kërcen nga një temë në tjetrën. Prej atje del këtu, veç të kapesh diku. Ndoshta është edhe aftësi e gazetares që je

Elita Rudi: Pse e ke marrë gazetare?

Gjiko: Ne djemtë, kur flasim për një temë, flasim veç për një temë.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -