19.4 C
Pristina
Tuesday, June 6, 2023

Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush këngëtarja

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në shtëpinë e tyre ka festë.

Kjo se, mbretëresha e shtëpisë siç e quajnë ata, ka ditëlindjen dhe ka mbushur plotë 58 vite jetë.

- Advertisement -

Fjala është për Shyhrete Behlulin e cila që nga ndërrimi i datave ka pranuar shumë urime në adresën e saj.

Me zërin e bukur që ka, për Shyhretën urojmë edhe 100 vite tjera të lumtura.

View this post on Instagram

@miamatin_official ❤️

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -