13 C
London
E premte, 22 Tetor, 2021

Madhështore: Kosova mposht Çekinë dhe katapultohet në vend të parë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Kosova mposht Çekinë dhe katapultohet në vend të parë. Resultati final është 2-1 me golat e Muriqit dhe Vojvodës. Kosova ka 8 pikë nga 4 ndeshje, ndërsa Anglia ka 6 pikë në dy ndeshje. Kosova dje Anglia zjvillojnë ndeshjen pas 3 ditësh në Angli, në stadiumin e Southhamptonit.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img