16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Majko thyen “embargon” e Ramës për Malin e Zi: Papërgjegjshmëria serbe kërkon të imponohet

- Advertisement -

Të rekomanduara

Përkundër heshtjes që flet vetë të KM Rama dhe zëvendësit të tij Cakaj për Malin e Zi dhe vrasjen e gjeneralit terrorist të Iranit,
Ministri i Diasporës, Pandeli Majko ka reaguar ndaj sulmit të ambasadës së Malit të Zi në Serbi.

Ministri Majko përmes një postimi në Twitter shkruan se papërgjegjëshmëria serbe kërkon të imponohet, por i kujton se ka shumë kisha dhe vetëm një zot.

- Advertisement -

“Ka më shumë se një arsye, për të qëndruar në krah të Malit të Zi dhe qeverisë së tij, përballë presioneve që papërgjegjshmëria e njohur serbe e rajonit po kërkon ti imponohet! Kisha ka shumë dhe zot ka një!”

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -