16.3 C
Pristina
Wednesday, June 7, 2023

Sulmet ndaj ambasadës në Beograd, Majko në krah të Malit të Zi: Kisha ka shumë dhe zot ka një

- Advertisement -

Të rekomanduara

Ministri i Diasporës, Pandeli Majko ka dalë në krah të Malit të Zi për sulmet e ambasadës së saj në Beograd pas miratimit të lirisë fetare.

Majko shprehet se papërgjegjëshmëria serbe kërkon të imponohet, por i kujton se ka shumë kisha dhe vetëm një zot.

- Advertisement -

“Ka më shumë se një arsye, për të qëndruar në krah të Malit të Zi dhe qeverisë së tij, përballë presioneve që papërgjegjshmëria e njohur serbe e rajonit po kërkon ti imponohet! Kisha ka shumë dhe zot ka një!”- shkruan Majko.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -