15.5 C
London
E shtunë, 16 Tetor, 2021

Masakër në Lagjen e Spitalit në Prishtinë, katër të vrarë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Para pak minutave ka ndodhur një vrasje e katërfishtë në njërën nga lagjet e Prishtinës.

Në fotografitë që ka siguruar Express shihen viktimat të shtrirë në afërsi të një objekti. Në vend të ngjarjes shihet se ka dalë edhe Policia. Deri më tani nuk dihen rrethanat dhe motivet e kësaj vrasjeje.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes kanë thënë se aty e kanë parë një person me kallashnikov.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img