19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Matoshi ironizon me Osmanin: Vjosë, mos ta ka thy najkush passwordin?

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Halil Matoshi, ka reaguar ndaj deklaratës së Vjosa Osmanit pasi ajo tha se taksën e heq për 5 mintua, duke e pyetur “mos ja ka thyer ndokush passwordin”.

Gjatë ditës së djeshme kandidatja për Kryeministre nga LDK deklaroi në debat se taksën e heq, në këmbim të eshtrave të të pagjeturve.

- Advertisement -

Kandidati për deputet Halil Matoshi ka ironizuar ndaj kësaj deklarate duke i thënë Vjosa Osmanit “mos ta ka thy kush password-in”.

Shkrimi i tij i plotë:

Vjosë, mos ta ka thy kush passëord-in!???

Tarifat (Taksa) janë masë mbrojtëse politike dhe ekonomike, i nji vendi sovran kundrejt Serbisë që synon kolonizimin e tregut tonë, kurse kthimi i eshtnave të martirëve âsht çâshtje humane dhe obligative sipas Konventës së Gjenevës për të Drejtën Ndërkombētare Humanitare!
Nuk janë të këmbyeshme.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -