Mbajeni frymën: Miliarderja tregon asetet me këto foto

Ajo e kaloi fundjavën me familjen dhe miqtë në Palm Springs si pjesë e ditëlindjes së motrës së saj.

Kylie Jenner postoi foto me bikini në rrjetet sociale.

Teksa qëndronte buzë pishinës 22 vjeçarja dukej mjaft seksi.