21.3 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Me veshje të hapur dhe provokuese, Marina pozon me shumë stil pranë Getit në Dubai

- Advertisement -

Të rekomanduara

Çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë zgjedhur Dubain si destinacionin e tyre për pushime këtë fillim-vit.

Bashkë me ta ndodhen edhe çifti tjetër, motra e Marinës, Luana Vjollca bashkë me të dashurin e saj, Krenar Çoçaj.

Marina dhe Geti kanë ndarë me ndjekësit e tyre disa imazhe atraktive në rrjetet sociale, duke treguar çastet e këndshme që po kalojnë atje.

- Advertisement -

Së fundmi, ka qenë Marina ajo e cila ka publikuar një fotografi me Getin në rrjetin social Instagram, teksa shfaqej mjaft provokuese e veshur me një fustan me prerje të shumta.

Ndërkohë, të dy kishin vënë nga një kapele në kokë, në të cilat shkruhej “Urime Viti i Ri”.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve i kanë komplimentuar dyshen për harmoninë e tyre në çift.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -