13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Mërgimtari kosovar mbetet në Serbi, ja shpërthyen gomat e veturës serbët, kërkon ndihmë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një mërgimtar ka mbetur në rrugët e Serbisë për shkak që dy gomat e veturës i janë shpërthyer nga serbët.

Këtë e ka bërë të ditur ai përmes një postimi në grupin ‘Merakli t’kerreve’, përveq tjerash ai ka kërkuar ndihmë.

Po ashtu ai ka treguar se është me fëmijët e tij të vogjël dhe kanë mbetur në rrugë.

- Advertisement -

Kurse në postimin e tij ka pasur disa komente që kanë shprehur gadishmërin e tyre për ta ndihmuar.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -