16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Milot Rashica dhe e dashura e tij shkëlqejnë nga Londra

- Advertisement -

Të rekomanduara

Futbollisti kosovar i Werder Bremenit, Milot Rashica po kalon momentet më të mira në karrierë në skuadrën e tij, por edhe me Kombëtaren e Kosovës.

Por, krahas kësaj ai ka edhe një jetë të lumtur dhe të mirë familjare. Jeta e tij private është poashtu në fokus të mediave.

Tashmë i fejuar me partneren e tij Belkiz Kera, ai paraqitet vazhdimisht i lumtur përkrahë saj.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, kur vetë Belkizi ka publikuar foto bashkë me Milotin në kryeqytetin anglez në Londër.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -