2.2 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Ministri në lidhje, e dashura publikon fotografi me Selim Selimin

Rekomandime

Adelina Sejdiu, ka publikuar një fotografi me ministrin e Drejtësisë, Selim Selimi, të cilën e ka përshkruar me një simbol të një çifti të dashuruar, e që lë të kuptohet se ata janë në lidhje.

Në fotografinë e postuar nga Adelina Sejdiu, të shumta janë komentet e ndjekësve, kryesisht miqve të saj, të cilët e kanë uruar çiftin.

Madje në mesin e komentuesve janë edhe deputetja Blerta Deliu-Kodra e Ariana Musliu-Shoshi.

Po ashtu, Sejdiu në profilin e saj në Instagram ka vendosur inicialet e ministrit, SS.

Ministri Selimi është ndarë nga gruaja dhe së fundmi ka qenë beqar.

Më shumë artikuj

Të fundit