-0.7 C
Pristina
E martë, 29 Nëntor, 2022

‘Miss Universe Kosova’ ju ‘pret’ shpresat djemve: Jam single por nuk dua burrë shqiptar

Blerta Veseli

Rekomandime

Blerta Veseli, aktualisht ngelet një nga emrat më të përfolur në showbizin shqiptar.

Bukuroshja nga Gjilani, “Miss Universe Kosova 2020”, së fundmi ishte e ftuar në ‘Shiko kush luan’, teka u bë pjesë e disa sfidave.

“A je ‘single’? Nese po i dashuri yt duhet të jetë nga Kosova apo nga Shqipëria?” ishte kjo pyetja iu drejtua Miss Universe Kosova 2020.

Por ajo çfarë i habiti të gjithë ishte pikërisht përgjigjia e saj, teksa u shpreh: “Jam ‘single’ dhe nuk dua burrë shqiptar”.

Kujtojmë se vetëm disa javë më parë, Blerta u përfol për një lidhje dashurie me reperin Majk.

NëpërmjetKosova ime

Më shumë artikuj

Të fundit