19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Mos t’ju gënjejë pamja, modelja shqiptare ju sos karate

- Advertisement -

Të rekomanduara

Tika Camaj është një modele shqiptare, e cila bën karrierë ndërkombëtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në biografinë e shkurtër në profilin e saj në Instagram shkruan se bukuroshja e posedon rripin e zi në ‘Taekwondo’.

- Advertisement -

Ndërsa nuk mungojnë edhe disa video të publikuara më herët që tregojnë momente nga stërvitjet e bukuroshes në ‘Taekwondo’.

Po ashtu, në profilin e saj janë publikuar edhe fotografi nga praktikimi i arteve marciale nga bukuroshja shqiptare.

Si një modele e suksesshme, Tika ka sfiluar edhe për brendin e famshëm të të brendshmeve, Victoria’s Secret

blockquote class=”instagram-media” style=”background: #FFF; border: 0; border-radius: 3px; box-shadow: 0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width: 540px; min-width: 326px; padding: 0; width: calc(100% – 2px);” data-instgrm-captioned=”” data-instgrm-permalink=”https://www.instagram.com/p/-Fte6-uzF_/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading” data-instgrm-version=”12″>

- Advertisement -

 

View this post on Instagram

 

Did I forget to mention I’m a Black Belt in TAEKOWN-DO? ?by the amazing @kristianschmidt_ #tikacamaj #taekwondo #blackbelt #champion #model #badass #bondgirl

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -